волейбол
Перемоги “Орбіти” до ювілею
Запоріжанки порадували вболівальників двома домашніми перемогами над одним із лідерів українського чемпіонату. Так, “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” провела матчі 4 туру чемпіонату жіночої суперліги вдома, на майданчику Палацу спорту “ЗАС”, де суперником підопічних Ігоря Філіштінського стала команда “Керкінітіда” з Євпаторії.
Після не дуже вдалого початку сезону (п’ять поразок у шести іграх) запоріжанки нарешті зуміли порадувати своїх уболівальників, здобувши дві впевнені перемоги над гостями 3:0 (25–14, 26–24, 25–21) в перший день і з таким же рахунком у другий – 3:0 (25–12, 25–13, 25–23).
Успішно проведений тур дозволив “Орбіті” піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці. Сподіваємося, і в подальшому запорізькі волейболістки будуть радувати нас тільки перемогами. В наступному турі, який відбудеться 8–9 грудня, “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” відправиться до Вінниці в гості до місцевої команді “Кряж-Медуніверситет”. А поки що минулого четверга жіноча команда “Орбіта” приймала щирі поздоровлення із 40-річним ювілеєм від міської влади та вболівальників.
Самбо
Запоріжець – чемпіон країни з бойового самбо
У Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з бойового самбо серед чоловіків. У змаганнях, організованих Федерацією бойового самбо України, брали участь 130 спортсменів із 15 областей України.
Єдину медаль, зате вищої проби, приніс у скарбничку Запорізької області Максим Грабович. Наш самбіст став чемпіоном у ваговій категорії до 74 кг. У командному заліку Запорізька область посіла шосте місце.
СпартакіадА школярів
“Колос” звітує
Президія Запорізької обласної організації ВФСТ “Колос” підбила підсумки ХХІ обласної спартакіади сільських школярів, яка проходила під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?”. В обласних фіналах спартакіади, що проводилась з тринадцяти видів спорту, взяли участь 110 команд із загальною кількістю учасників понад 1500. Особливий інтерес викликали змагання з волейболу, футболу та міні-футболу, в яких були представлені майже всі районні організації фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.
На високому рівні пройшли традиційні для сільських спортсменів змагання з вільної боротьби, дзюдо, боксу, важкої атлетики, гирьового спорту. За підсумками всіх видів змагань перше загальнокомандне місце вибороли школярі Василівського району, друге місце посів Приморський район, третє місце – за мелітопольськими школярами.