Володимир Гунько

Під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку Запорізької міськради депутати розглянули низку проектів рішень, які буде винесено на найближчу сесію міської ради.
Одним із перших розглянутих депутатами питань був проект рішення про затвердження переліку видів робіт та об’єктів у Запоріжжі, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт. Таких об’єктів – 18. Серед них – ВРЕЖО Запоріжжя та деякі комунальні підприємства: “Запорізька ритуальна служба”, “Запоріжміськсвітло”, “ЕЛУАШ”, “Титан”, “Зеленбуд”, “Запоріжзеленгосп”, “Запоріжбудтранс”, “Запорізьке кар‘єроуправління” та парк “Дубовий гай”. Засуджені, як планується, виконуватимуть брудну та подекуди фізично важку роботу: копання траншей під укладку кабелю, фарбування та нумерацію опір зовнішнього освітлення, обрізку дерев, прибирання доріг та зупинок громадського транспорту, прибирання територій парків від сміття та опалого листя, прибирання територій кладовищ, а також наведення порядку у дворах багатоквартирних будинків.
– Можна було б відразу радісно проголосувати за цей проект. Але не все виглядає так приємно, як говорять. Я стикався з цією, так би мовити, працею засуджених до громадських робіт. Повідомлю: керівники комунальних підприємств дуже радіють таким працівникам. Адже ті сплачують 500 гривень і отримують позначку, що вони відпрацювали свій термін. Тому пропоную зобов’язати управління комунального господарства розробити механізм контролю за роботою засуджених, – запропонував депутат Денис П‘ятигорець.
Комісія працювала у складі: Володимир Гунько, Віктор Острянський, Людмила Маринюк, Іван Костенко, Валерій Іванов, Костянтин Вайтаник, Денис П‘ятигорець та Анатолій Шульга.