19 травня Запорізька дитяча залізниця відзначатиме своє 40-річчя. З цього приводу вчора, 5 березня, тут відбулась нарада. Міський голова Олександр Сін ознайомився з пропозиціями фахівців щодо оновлення залізниці та планом робіт з її благоустрою.

Директор Запорізької дитячої залізниці Раїса Козак розповіла, що здавна наша залізниця вважається однією з найкращих у країні. Основна її направленість – профорієнтація школярів. У цьому році тут відбудеться технічна реконструкція та поточні ремонти, з’явиться новий комп’ютерний клас та музей історії. У цьому допомагає Придніпровська залізниця.
Проблемними питаннями зараз є будівництво великого дитячого майданчика, подальший благоустрій так званого “Селища казок” та платформи “30 років Перемоги”, а також організація безпечного руху на одній з ділянок дороги, де рибаки залишають свій транспорт прямо на залізниці.
Усі ці питання міська влада взяла під контроль та зобов’язалася вирішити до свята.
“Вважаю, що необхідно сконцентрувати сили та вирішити всі ці питання. Для озеленення “Селища казок” необхідно залучити кошти екофонду, побудувати дитячий майданчик, щоб дітям не доводилось вистоювати великі черги, зробити доріжки, упорядкувати та оновити дерев’яні фігурки, поставити лавки, урни, зробити освітлення , – наголосив Олександр Сін. – Згодом “Селище казок” стане ще більш великим, тому що планується зробити цілий комплекс на цій та іншій території, яка знаходиться поблизу, за кафе”.
Міський голова Олександр Сін також сказав, що необхідно благоустроїти платформу “30 років Перемоги” – поставити навіс та встановити стелу, а безпеку руху на одній із ділянок залізниці вирішити за допомогою огородження.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА