Студент 3 курсу юридичного факультету Запорізького національного університету, заслужений майстер спорту Сергій Фролов вдало виступив на чемпіонаті України з плавання, що проходив у Дніпропетровську. Сергій виборов 6 медалей різного ґатунку.

Він став переможцем на дистанціях 1500 та 400 метрів вільним стилем та срібним призером на дистанціях 200 та 100 метрів. Крім того, в складі збірної Запорізької області Сергій Фролов здобув 2 срібні медалі в естафетах 4х100 та 4х200 метрів.

Цей чемпіонат України був відбірковим для участі в чемпіонаті Європи, що відбудеться 17–23 травня в Лондоні, та Олімпійських іграх, що відбудуться в Ріо-де-Жанейро з 7 по 17 серпня цього року, в яких Сергій братиме участь.