5-7 липня відбувся традиційний фестиваль чоловічої сили “Козацькі Розваги – 2017”, що проходив у місті Чернігові. В конкурсах фестивалю приймали участь команди із 13 областей України. У складі команди Запорізької області були спортсмени з с.Михайлівка, Михайлівського району – Нагорняк Ярослав на Кашніков Олег, котрі здобули третє місце у змаганнях.IMG_4378

Учасники заходу мали змогу позмагатися у таких конкурсах, як “Чумаки”, “Колода”, “Козацька засіка” та “Козацька вдача”. А під час фестивалю для гостей заходу організатори проводили екскурсію.

В рамках заходу показові виступи для усіх бажаючих проводили Президент федерації стронгмену, Чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та Заслужений майстер спорту України, 3-разовий Чемпіон світу в команді Олександр Пеканов.IMG_1289 IMG_1584 (1)

Третє місце в запеклій боротьбі виборола наша команда з Запорізької області. Друге місце посіла команда Волинської області. А переможцями стали хлопці з Харківської області.

На початку усім учасникам заходу подарували футболки, в яких ті потум брали участь. А також учасники отримали пам’ятні кружки, медалі та дипломи про участь від ВЦФЗН «Спорт для всіх».ft_06.07.17_KozackiRoz_15