У середу, 23 березня, відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста, яке пройшло під головуванням голови комісії Олега Адаманова. У засіданні комісії взяли участь депутати міської ради Олег Афанасьєв, Микола Бєлий, Олег Германюк, Віктор Гринь, Михайло Молчанов, Олександр Мотренко, Костянтин Нагіх, Дмитро Сірий.

У поточному році комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” планує придбати 10 автобусів та 10 тролейбусів за рахунок коштів міського бюджету. Генеральний директор “Запоріжелектротрансу” Юрій Папач повідомив депутатам, що передбачається купити автобуси середньої місткості марки “Богдан” а також тролейбуси марки “Шкода”, які раніше експлуатувалися у містах Європи. Нові автобуси обслуговуватимуть маршрут, що з’єднує Шевченківський та Хортицький райони, адже у цих районах відсутні тролейбусні маршрути. Це буде сприяти поліпшенню транспортного обслуговування запоріжців.

Тролейбуси 1999-2002 років випуску перед виходом на запорізькі маршрути пройдуть капітальний ремонт. Вартість одного такого тролейбуса (разом з ремонтом) складе трохи більше мільйона гривень, у той же час новий тролейбус українського виробництва зараз коштує 5,5 млн грн. За словами Юрія Папача, саме тому вирішено зупинитися на придбанні європейських тролейбусів. Загалом для завершення оновлення тролейбусного парку Запоріжжю необхідно 40 тролейбусів.

До членів постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста також звернулися мешканці ряду будинків обласного центру. Вони хочуть створити у своїх будинках ОСББ, але вважають, що МКП “Основаніє” з невідомих причин не поспішає передавати житлові будинки в управління об’єднань співвласників. Під час засідання комісії заступник міського голови Олексій Бородай пообіцяв, що до 1 квітня проблему буде вирішено. Зараз готуються акти прииому-передачі житлових будинків, ОСББ зможуть прийняти будинки під своє управління.

На засіданні комісії також обговорювався проект Програми боротьби з карантинними рослинами у Запоріжжі на 2016-2025 роки, який виноситься для затвердження на найближчій сесії Запорізької міеької ради. Згідно з программою планується, що для ефективної боротьби з амброзією у кожному районі створять спеціальні мобільні групи. Будуть використовуватися як механічні, так і хімічні методи знищення амброзії. У ліквідації карантинних рослин задіють комунальні підприємства “Зеленбуд”, “Титан”, “Основаніє”, “Запорізька ритуальна служба”, підприємства, установи, організації різних форм власності (на закріплених територіях).