У Штутгарті (Німеччина) пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. Спортсменам із Запоріжжя вдалося показати високий результат на світовій першості – додому привезли «золото», два «срібла» і «бронзу».

Андрій Негода (+91 кг) став чемпіоном світу в розділі фул-контакт і, крім того, привіз додому пояс чемпіона світу.

Сергій Хорощак завоював «срібло» в розділі фул-контакт у ваговій категорії  73 кг. Запоріжець поступився лише у фінальному поєдинку.

Дмитро Негода (+91 кг) став срібним призером чемпіонату світу в розділі «фул-контакт категорія».

Чемпіон світу 2015 року Олексій Грібеньков виступав у ваговій категорії понад 93 кг у розділі ММА (бої без правил). Спортсмену з Приазов’я довелося боротися не тільки з суперниками на рингу, але і з нечесним суддівством. У підсумку з чемпіонату світу спортсмен везе лише «бронзу».