У Римі завершився чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів. Двом молодим запоріжцям вдалося на цих змаганнях потрапити до топ-5 континенту.
У змаганнях дівчат дісталася бронзового фіналу Євгенія Павлова з Токмака. Вихованка Генадія Кирпиньова провела чотири  зустрічі у вазі 53 кг – на стадії 1/8 перемогла угорську спортсменку, у чвертьфіналі поступилася азербайджанці (ця спортсменка згодом здобула «срібло»). У втішному турнірі Женя була сильнішою за італійку та виборола право позмагатися за бронзу. Втім, у зустрічі за третє місце більше пощастило румунській борчині. Павлова стала п’ятою. Додамо, що українки  блискуче виступили на римському килимі — сім медалей забезпечили нашим дівчатам друге загальнокомандне місце чемпіонату Європи!
Такий же турнірний шлях пройшов у змаганнях борців греко-римського стилю Владислав Кузько, який виступав у категорії 55 кг. На стадії 1/8 запоріжець переміг данця, у чвертьфіналі програв італійцю. У втішному раунді був сильнішим за португальця, а от бронзову медаль програв росіянину Андрію Іванову, посівши п’яте місце.
У вазі 72 кг на старті програв майбутньому чемпіону з Азербайджану – Ульви Ганизаде. А у втішному турнірі був сильнішим за литовця, але програв вірменському борцю. У підсумковому рейтингу Парвіз десятий. У найважчій категорії 130 кг 12-м став Олександр Євдокимов. Запоріжець на старті зазнав поразки від німця, що згодом здобув «срібло», а у втішному турнірі поступився  румуну.
Єдину медаль українським класикам приніс Олександр Грушин, який став чемпіоном Європи у вазі 63 кг.