Комунальні служби Запоріжжя з настанням весни почали активно займатися благоустроєм території міста. Працівники комунальних підприємств “ЕЛУАШ” і “Зеленбуд” виконують роботи біля Запорізької обласної дитячої лікарні.
Як розповів заступник голови районної адміністрації у Жовтневому районі Олександр Манохін, на ділянці вулиці Леппіка від проспекту Леніна до вулиці Дзержинського (з боку дитячої обласної лікарні) вже висадили дерева, почали укладати тротуарну плитку замість старого асфальтового покриття.
Директор “Зеленбуду” Володимир Кауров повідомив, що робітники підприємства висадили понад двадцять лип, пізніше облаштують прилеглу зелену зону. За словами начальника КП “ЕЛУАШ” Олександра Клімова, в понеділок завершиться укладання тротуарної плитки на цій ділянці. Також ведуться роботи на трамвайному переїзді на перехресті вулиць Леппіка і Горького, тут проводиться укладання бруківки.
Роботу комунальників перевірив міський голова Олександр Сін. Мер міста зазначив, що зараз з ініціативи влади Запорізької області в обласній дитячій лікарні проводяться ремонтні роботи, які перебувають на особливому контролі голови обласної державної адміністрації Олександра Пеклушенка. Міська влада не могла залишитися осторонь. “Ми вирішили зробити свій вклад – привести в порядок прилеглу до лікарні територію на вулиці Леппіка. Тут уже висадили дерева, укладають плитку, плануємо посадити кущі. Також проводиться реконструкція трамвайного переїзду”, – сказав мер міста.
Олександр Сін пообіцяв, що комунальники не зупиняться і продовжать роботи, в тому числі й у Жовтневому районі. Цього року упорядкують сквер Прикордонників, почнуть реконструкцію в Центральному парку культури і відпочинку “Дубовий гай”.
Міський голова висловив впевненість, що після завершення всіх робіт ця ділянка вулиці Леппіка і розташований неподалік сквер Прикордонників стануть одним із улюблених місць мешканців Жовтневого району.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА