25-26 листопада в Харкові вперше провели Кубок України з важкої атлетики серед ветеранів. Запорожці успішно виступили на прем’єрних змаганнях здобувши п’ять золотих і одну срібну медаль.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали: А.Виноградський, П.Зінов’єв, А.Ніколов, І.Смола, Н.Неботов. Друге місце завоював А.Ромашов.

Тут же, у Харкові, на базі спортивного комплексу «Локомотив» розіграли і медалі чемпіонату України з важкої атлетики серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності (ШВСМ) та Всеукраїнського турніру пам’яті Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.
Єдину медаль приніс запорізькій команді бердянець Костянтин Рева. У ваговій категорії до 105 кг спортсмен в сумі двоєборства показав результат 376 кілограмів.
Ще двоє запорізьких важкоатлетів, Ілля Штепа і Іван Кириченко, повертаються додому без медалей, але з виконаними нормативами «Майстрів спорту України».