До проведення нових тендерів оплата міським бюджетом харчування дітей у запорізьких школах проводиться на основі додаткових угод департаменту освіти і науки, молоді та спорту з переможцями попередніх торгів. Подібні договори укладаються щомісяця, що дозволяє уникнути завищення цін, а значить, і перевитрати бюджетних коштів. Про це розповів на прес-конференції міський голова Олександр Сін.
За словами Олександра Сіна, останнім часом у ЗМІ з’явилася інформація про те, що міська влада уклала додаткові угоди про зниження цін до середньоринкових з підприємцями, які забезпечують харчування школярів тільки на один місяць. Після цього вартість закупівель може знову повернутися до попереднього рівня, що завдасть збитків бюджету Запоріжжя.
Коментуючи цю інформацію, міський голова Олександр Сін повідомив, що додаткові угоди дійсно підписуються щомісяця. Це буде тривати до тих пір, поки не визначаться переможці нових тендерів.
“За підсумками місяця ми отримуємо статистичні дані про середньоринкову вартість продуктів у Запоріжжі за минулий місяць. На основі цієї інформації ми підписуємо додаткові угоди з постачальниками. Підприємці виставляють нам рахунки за минулий місяць тільки на основі цих договорів, в яких вказані реальні ціни”, – заявив мер міста.
Олександр Сін підкреслив, що вартість дитячого харчування перебуває під постійним контролем міської влади. Помісячне укладення додаткових угод дозволяє уникнути переплати, а значить, міський бюджет не несе фінансових втрат.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua