Футбол
Перше коло – без перемог
“Металург” – “Динамо” 0:5
Голи 0:1 – Велозу (45), 0:2 – Гармаш (51), 0:3 – Ідейє (64), 0:4 – Ідейє (74), 0:5 – Ярмоленко (87).
Запорізький “Металург” так і залишився єдиною командою у Прем’єр-лізі в нинішньому сезоні з нулем у графі “перемоги” після першого кола. Та і розраховувати, що цей “нуль” зникне в останньому матчі кола, не доводилося. Запоріжцям на “Славутич Арені” протистояло “Динамо”. Тому маємо розгромну перемогу “Динамо”. До того ж, суху. Підопічні Блохіна піднімаються на другу сходинку (у неділю “Дніпро” втратив очки в Маріуполі). “Металург” завершив перше коло з двома очками, при цьому забивши лише чотири м’ячі та пропустивши 40!
Кличко залишився чемпіоном
Українець Володимир Кличко відстояв титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями IBF/WBO/IBO/WBA. У 12-раундовому поєдинку, який пройшов у Гамбурзі, Кличко за очками здолав поляка Маріуша Ваха. Усі три судді віддали перемогу українцю з рахунком 120–107, 120–107, 119–109. Українець протягом бою мав беззаперечну перевагу, хоча в кінці 5 раунду і сам ледве не опинився на ринзі.
Підготовка до цього бою у Володимира Кличка була повністю зіпсована новиною про смерть його тренера Емануеля Стюарда, і саме бій з Вахом українець присвятив пам`яті свого тренера. Тим не менше поєдинок з поляком українець розпочав нетрадиційно активно для себе. Кличко відразу почав пробивати своїми фірмовими джемами, і варто сказати, що стільки ударів Вах ще за свою кар`єру, мабуть, не пропускав. Але поляк вистояв, що і тримало інтригу в цьому поєдинку до самого кінця бою. Вах програв, але заслужив оплески і повагу. Володимимр Кличко зайвий раз довів, що він – найкращий супертяж світу. Після бою Кличка в ринг прийшов привітати Сільвестр Сталлоне.
Хокей
Україна – Польща – 5:1
Голи: 1:1 – Люткевич (Понікаровський), 18:53, 2:1 – Побєдоносцев (Люткевич), 20:39, 3:1 – Квітченко (Касянчук, 32:39), 4:1 – Варламов (Понікаровський), 42:59, 5:1 – Касянчук (Шафаренко), 56:06 – 0:1 Грушка, 03:28.
Збірна України виграла передкваліфікаційний турнір на Олімпійські ігри в Сочі-2014. Після легких перемог над Іспанією та Естонією українці у вирішальному матчі з рахунком 5:1 розгромили команду Польщі. У першому періоді збірна України змусила понервувати власних уболівальників, які заповнили київський Палац спорту. Спочатку після помилки нашого воротаря Напненка поляки вийшли вперед, а через кілька хвилин начудив Матерухін. Досвідчений гравець був вилучений за грубий фол до кінця гри, а українці мали п`ять хвилин вистояти в меншості. Вистояли, а в кінцівці першого періоду зрівняли рахунок після влучного кидка Люткевича. У другому періоді Побєдонсцев та Квітченко зробили рахунок 3:1, а в завершальній 20-хвилинці розгром поляків довершили шайби Варламова та Касянчука.
Тепер Україна буде змагатися у головному кваліфікаційному турнірі до Сочі, який пройде з 7 по 10 лютого 2013 року в датському містечку Военс. Участь у ньому також беруть збірні Данії, Словенії та Білорусі.