УВАГА, КОНКУРС!
Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району.
У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою та знаннями основних програм роботи на комп’ютері.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заповнена картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4×6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік;
– копія 1-ї та 2-ї сторінок паспорта громадянина України, засвідчена кадровою службою;
– медична довідка про стан здоров’я за формою, встановленою Міністерством охорони здоров’я України.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення в газеті. Звертатися за адресою: 69035, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, 5, кабінети 15, 19.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 236–33–60, 236–33–38.

УВАГА, КОНКУРС!
Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста територіального відділу освіти, молоді та спорту Комунарського району управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіють державною мовою, мають навички роботи на комп’ютері.
Необхідні документи:
– заява про участь у конкурсі;
– заява на дозвіл проведення спецперевірки;
– заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки 4×6 см;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за минулий рік;
– копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчені кадровою службою;
– медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров‘я.
Документи приймаються протягом ЗО календарних днів від дня оголошення в газеті. Звертатися за адресою: 69027, м.Запоріжжя, вул. Степова, 17, територіальний відділ освіти, молоді та спорту Комунарського району, управління освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел: 95–23–16,222–30–57.