15 березня в прес-центрі Державної податкової служби в Запорізькій області відбулося засідання обласної рейтингової комісії, на якому підбили підсумки першого туру рейтингу “Сумлінні платники податків-2011”.
Щорічний Всеукраїнський рейтинг “Сумлінні платники податків” започатковано Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація платників податків України” з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.
Відкриваючи засідання, голова ради Асоціації платників податків України в Запорізькій області Наталя Бернага підкреслила, що завданням Рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків у житті країни і підвищення загальної культури сплати податків.
Під час заходу голова Державної податкової служби в Запорізькій області Олексій Тімарцев зазначив, що вшанування переможців конкурсу “Сумлінні платники податків” започатковує традицію шанобливого ставлення до пересічного платника податків.
За підсумками голосування 16 підприємств Запорізької області стали переможцями обласного туру Рейтингу, серед яких одинадцять представників міста Запоріжжя і Запорізького району. Особливо хочеться відзначити ТОВ “Науково-виробниче об’єднання “Фарматрон” і ПАТ “Мотор-Банк” – переможців минулорічного Всеукраїнського рейтингу, які знову показали високі результати і зараз готуються до всеукраїнського змагання. Урочисте нагородження переможців обласного туру відбудеться наприкінці квітня в приміщенні обласної ради.
Вітаємо “Сумлінних платників подаків-2011” м. Запоріжжя і Запорізького району!
Великі підприємства:
* АКБ “Індустріалбанк” (Фінанси та банківська діяльність)
* ПАТ “Запоріжтрансформатор” (Важка промисловість)
* ПБК “Славутич” (Харчова промисловість)
Середні підприємства:
* ПАТ “Мотор-Банк” (Фінанси та банківська діяльність)
* ТОВ “НВО “Фарматрон” (Торгівля)
* ТОВ “НВК “Фірма Міда, ЛТД” (Легка промисловість)
* ТОВ “Видавничий будинок “Кераміст” (Мас-медіа)
* ТОВ “ВІЗУС” (Медицина)
* Інститут титану (Наука)
* КРБП “Зеленбуд” (Аграрна галузь)
Малі підприємства:
* Редакція газети “Червоний промінь” (Мас-медіа)
До складу компетентної комісії рейтингу ввійшли представники обласної Державної адміністрації та обласної ради, Державної податкової служби, органів міського самоврядування Запоріжжя і Мелітополя, представники депутатського корпусу, громадських організацій, науки і культури, засобів масової інформації. Слід зазначити, що в цьому році до складу журі було включено Олександра Верьовкіна – головного редактора газети “Запорозька Січ”, оскільки наше підприємство було переможцем Всеукраїнського туру рейтингу “Сумлінні платники податків-2010” у номінації “Мас-медіа”.
Незважаючи на те, що Рейтинг проводиться лише вдруге, популярність його зростає. Цього року в конкурсі взяли участь уже 107 малих, середніх і великих підприємств Запорізької області. Якщо в минулорічному змаганні були представники лише у п’яти номінаціях: “Аграрна галузь”, “Промисловість”, “Торгівля”, “Фінанси та банківська діяльність” і “Мас-медіа”, то зараз до них долучилися ще “Транспорт”, “Наука” і “Медицина”. Критерії відбору номінантів свідчать про те, наскільки підприємства виконують свої податкові та соціальні обов’язки.
19 квітня на засіданні Вищої рейтингової комісії буде визначено переможців Всеукраїнського туру, а в травні відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків – 2011” у Києві.