Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко і міський голова Запоріжжя Олександр Сін побували з робочою поїздкою на міському продовольчому ярмарку, який проходить на площі біля цирку, на Критому ринку і в супермаркеті “Амстор” на вулиці Перемоги.
Керівників області та міста цікавив асортимент, якість реалізованих продуктів, рівень цін на овочі, фрукти, молочну, м’ясну продукцію, рибу та інші продовольчі товари в різних торгових точках Запоріжжя. Олександр Пеклушенко і Олександр Сін забажали особисто переконатися в тому, що підприємці не стануть користуватися передсвятковим ажіотажем і не будуть підвищувати ціни на свої товари.
Так, на ярмарку біля цирку свою продукцію привезли з Вільнянська, Запорізького, Михайлівського, Новомиколаївського, Оріхівського районів, підприємства торгівлі із Запоріжжя та області. Це картопля, цибуля, яблука, м’ясо, молочна, ковбасна продукція та багато іншого. Велика кількість покупців приходить не тільки на ярмарок, а й на Критий ринок, в супермаркет “Амстор”.
Коментуючи результати поїздки, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко зазначив, що ціни на продукти в Запоріжжі стабільні. Це стало можливим, в тому числі і завдяки діяльності міської влади. Олександр Пеклушенко також залишився задоволений асортиментом і якістю представлених у торговельній мережі товарів. “Хочу подякувати Олександра Сіна і відповідні міські служби, які змогли налагодити ефективну роботу в цьому питанні”, – сказав голова області.
Міський голова Олександр Сін підкреслив, що в Запоріжжі намагаються створити всі умови для придбання продовольчих товарів городянами з різним рівнем достатку. У місті щотижня проводиться продовольчий ярмарок, працюють ринки, супермаркети і магазини. “Найголовніше, що в ході поїздки всі, хто працює, пообіцяли, що не збираються піднімати вартість продуктів у зв’язку зі святом. Ціни залишаться на колишньому рівні”, – зазначив мер міста.
Напередодні 8 березня представники влади відвідали квітковий павільйон неподалік від торгового центру “Україна”. Продавці квітів запевнили Олександра Пеклушенка й Олександра Сіна, що не планують підвищувати ціни на свою продукцію перед святом.