У Донецьку на базі Вищого училища Олімпійського резерву ім.Сергія Бубки пройшов XXVII міжнародний турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Арсенова.

Участь у змаганнях взяли 118 боксерів віком до 19 років з України, Росії, Білорусі, Вірменії та Молдови. Запорізьку область на змаганнях представляли четверо боксерів, трьом з них вдалося привезти додому медалі.
Чемпіоном у ваговій категорії до 49 кг став вихованець ДЮСШ № 11 Дмитро Замотаєв. Поступившись у фіналі вагової категорії до 75 кг спортсмену з Полтави, “срібло” заробив Давид Багманян (ФСТ “Україна”). Доповнив комплект запорізьких нагород Іван Мартинюк (ДЮСШ “Колос”), що став бронзовим призером у вазі до 56 кг.