Під час зустрічі з міським головою Олександром Сіном підприємці Заводського району підняли питання про необхідність ліквідації “стихійної” торгівлі. За словами представників малого та середнього бізнесу, вона завдає шкоди не тільки законослухняним бізнесменам, а й міському бюджету, оскільки “стихійники” не платять ніяких податків.
Міський голова Олександр Сін підкреслив, що в Запоріжжі взято курс на повне припинення незаконної торгівлі. Ведеться спільна робота з ГУВС, створено спеціальну робочу групу за участю підприємців. Багато чого вже вдалося зробити, позитивним прикладом є ліквідація “стихійної” торгівлі в районі вокзалу “Запоріжжя-І”.
“Моя позиція полягає в тому, що “стихійна” торгівля на території Запоріжжя має бути припинена. В цьому мене підтримує керівництво міського управління внутрішніх справ”, – сказав Олександр Сін.
Міський голова доручив заступнику голови районної адміністрації в Заводському району Віктору Кіріченку посилити боротьбу зі “стихійниками”. Олександр Сін пообіцяв підключити до роботи інспекції з благоустрою міської ради та мобільну групу, звернутися за допомогою до ГУВС.