Легка атлетика
У Касьянова – “срібло” чемпіонату світу
Запоріжець став другим у семиборстві на світовій першості з легкої атлетики, яка проходила в Стамбулі. Він був кращим у секторі штовхання ядра – 15 м 24 см, другим у бігу на 60 м – 6.87 сек і стрибках у довжину – 7 м 68 см. Прийшов третім до фінішу в бігу на 1000 м, встановивши новий рекорд України – 2:42.11. Став четвертим у стрибках з жердиною – 4 м 80 см, шостим у секторі стрибків у висоту – 1 м 97 см. Найгірший результат Олексій показав у бігу на 60 м з бар’єрами, де зачепився за бар’єр і прийшов до фінішу останнім – 8.39 сек. Проте це не завадило вихованцю СК “Металург” залишитися на другому місці. Олексій заробив 6071 очко, поступившись лише американцеві Ештону Ітону, який виграв чемпіонат з новим світовим рекордом 6645 очок.

Греко-римська боротьба
А в Орлова  – “бронза” чемпіонату Європи
Це сталося у Белграді, де Запоріжжя представляли двоє спортсменів – бронзовий призер Олімпійських ігор Армен Варданян і дебютант збірної України Євген Орлов. На жаль, Армен поступився вже в стартовому поєдинку турку, а от дебют важковаговика Євгена Орлова був вдалим. Спочатку, вигравши у чеха в 1/8 фіналу, він поступився майбутньому срібному призеру чемпіонату Європи – росіянину Хасану Бароєву, а у втішному поєдинку Євген здобув дві перемоги – над хорватом і азербайджанцем і став володарем бронзової медалі. Як і у збірна України в командному заліку.

Футбол
Бразильцю “Металурга” били на голові яйця
Бразильський звичай розбивати сирі яйця на голові іменинника запорізька делегація згадала в Туреччині в Міжнародний жіночий день, коли вітала з 27-річчям центрального захисника “Металурга” Енріке Матеуша. Міцна голова бразильця, люблячого грати на другому поверсі, випробування продуктом турецького птахівництва витримала. Проте оборонні порядки запорізького клубу пропустили в цей день дві контратаки шведського клубу “Валста Сіріанска” (0:2), який за підсумками минулого сезону залишив найсильніший дивізіон Швеції, де посів 14-е місце.

Гандбол
ЗТР поступився “Динамо”
“Динамо” (Полтава) – ЗТР (Запоріжжя) 24:23 (10:11).
Перед цим матчем полтавський клуб посилився колишніми гравцями санкт-петербурзької “Неви” – українцем Артемом Вишневським та росіянином Іваном Проніним. Одужав після травми, отриманої ще в листопаді минулого року, гравець збірної України Олександр Педан. А от ЗТР приїхав до Полтави без травмованих провідних гравців Сергія Бурки та Олексія Ганчева. Звичайно, при такому розкладі запоріжцям було непереливки, і вони поступилися одним м`ячем.
“Мотор-ЗНТУ-ЗАС” (Запоріжжя) в цей час без особливих зусиль переграв луганський “Буревісник” (38:26) і продовжує в турнірній таблиці переслідувати полтавське “Динамо”, відстаючи від нього на 2 очки.