У виставковому центрі “Козак-Палац” на виставці-форумі “Біопаливо. Інноваційні технології” обговорено перспективи запровадження енергоефективних технологій та підвищення екологічної й енергетичної безпеки. Проведено також заходи в рамках XI спеціалізованої виставки сільськогосподарської техніки та технологій “АгроТехСервіс-2012”, що традиційно проходить на початку весняного сезону.
Організатор – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, обласної ради, Національного Біоенергетичного Союзу Росії, інформаційно-аналітичного агентства “Інфобіо”.
У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, перший заступник голови Запорізької обласної ради Олександр Клепаков, міський голова Олександр Сін, віце-бургомістр м. Лінц Клаус Лугер, президент ЗТПП Володимир Шамілов.
Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко:
– Запорізька земля – дивовижна. Це – край дуже потужного економічного та аграрного потенціалу. І такі виставки-форуми нам вкрай потрібні. Адже тут все не зведено до процесу купівлі та продажу. Ця виставка – місце для діалогу. Це – справжній форум, де зустрічаються усі зацікавлені сторони – ті, що розробляють та виробляють сільгосптехніку, і ті, що її використовують.
Міський голова Олександр Сін:
– Така виставка проходить в Запоріжжі щорічно напередодні нового сільськогосподарського сезону. Це – можливість провести обмін досвідом, продемонструвати досягнення в сільському господарстві та технологіях.
Я з великою увагою ставлюся до діяльності Запорізької ТПП, вважаючи, що такі виставки розвивають бізнес в Запорізькій області.
Віце-бургомістр м. Лінц Клаус Лугер:
– Я приємно вражений сьогоднішньою виставкою та тими технологіями, які використовуються на виробництві у вашому місті. Запоріжжя – це місто, котре дивиться у майбутнє.
Президент ЗТПП Володимир Шамілов:
– Розвиток агропромислового комплексу та проблеми енергозбереження є одними з пріоритетних для соціально-економічного розвитку регіону. Надаючи діловий майданчик, можливість участі у форумах та виставках, сервіси, що пропонує Палата, сподіваємося, що ці дії будуть сприяти ефективній роботі у нашому краї.
До обговорення проблематики тематичних засідань, конференцій, семінарів виставки-форуму долучилися представники Держенергоефективності України та Державного агентства інвестицій і управління національними проектами, науково-дослідних та проектних інститутів, виробники й споживачі біопаливної сировини та обладнання, керівники підприємств агропромислового комплексу.
Виставку-форум відвідали і представники офіційної делегації м. Лінц (Австрія), що завітали до Запоріжжя з офіційним візитом.
Експозиція “АгроТехСервіс” об’єднала більше 70 учасників із Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Херсона, Луганська, Тернополя та Криму. Вперше в запорізькій аграрній виставці взяли участь підприємства з Росії, Білорусі та Литви.