Валентина Лихачова

Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення збиралася в такому складі: Валентина Лихачова (голова комісії), Ірина Денщикова, Андрій Кліцунов, Наталія Завгородня, Зінаїда Гальчинська, Тетяна Ярмощук, Олексій Яценко. Було розглянуто питання, що їх буде винесено на сесію.
Управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради представило проект рішення про надання дозволу КП “Управління капітального будівництва” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування муніципального притулку для безпритульних тварин. Притулок планується збудувати на вул. Базовій (Шевченківський район), для чого виділяється 1,72 га землі. До речі, ця ділянка рішенням Запорізької міської ради від 27.06.2007 № 67 увійшла до переліку земельних ділянок, право оренди яких передбачено для продажу на аукціоні. Але за останні чотири роки право оренди вказаної ділянки не найшло попиту серед учасників аукціону. Комісія проголосувала за це рішення.
Також депутати дали “добро” на затвердження переліку видів робіт, на яких будуть відбувати покарання порушники, на яких судом покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт. Зокрема, засуджені на 15 діб до громадських робіт прибиратимуть території запорізьких парків, скверів та зелених зон від сміття, опалого листя тощо. Працювати вони будуть в Центральному парку культури та відпочинку “Дубовий гай”, а також у комунальних підприємствах: “Запорізька ритуальна служба”, “Запоріжміськсвітло”, “Запоріжзеленгосп”, “Зеленбуд”, “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів”, “Титан” і у всіх ВРЕЖО.