Прокуратура Жовтневого району м. Запоріжжя та Жовтневий РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області проводять перевірку за фактом смерті ув’язненого Д., 1976 року народження, у Запорізькому слідчому ізоляторі УДПтСУ в Запорізькій області.
Приблизно об 11 год. 20 хв. 29 лютого у камері № 4 Запорізького слідчого ізолятора молодшим інспектором чергової зміни установи виявлено тіло чоловіка, яке висіло у саморобній петлі, виготовленій із простирадла, одним кінцем закріпленого за віконну решітку камери. Інспектором відразу викликано чергового помічника начальника слідчого ізолятора та медичних працівників, якими після прибуття проведено реанімаційні заходи. На жаль, їхні дії позитивних результатів не принесли.
На місце події негайно виїхали слідчий прокуратури Жовтневого району м. Запоріжжя та слідчо-оперативна група Жовтневого РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області.
При огляді тіла видимих тілесних ушкоджень, окрім странгуляційної борозни на шиї, не виявлено.
Для судово-медичного дослідження та встановлення причини смерті труп направлено до Запорізького обласного бюро судово-медичної експертизи.
У Запорізькому СІЗО Д. утримувався з 22 квітня минулого року на підставі постанови Шевченківського районного суду м. Запоріжжя про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. На теперішній час кримінальна справа з обвинувачення Д. за ч.3 ст. 186 КК України перебуває в провадженні цього суду.
Прокуратурою області за наслідками проведеної перевірки начальнику УДПтСУ в Запорізькій області готується вказівка щодо усунення порушень законності, що призвели до вчинення суїциду ув’язненим Д. Хід перевірки – на контролі прокуратури області.
Прес-служба прокуратури Запорізької області