На першому дні саміту, що проходив в сесійній залі запорізької мерії, були присутні представники всіх дошкільних закладів нашого міста. Поспілкувавшись із завідуючими і методистами, «ЗС» побачила, що кожний дитсадок має свої унікальні напрацювання, якими готовий ділитися із колегами. В запорізьких дитсадках працюють педагоги-ентузіасти, які люблять дітей і свою справу. Вони готові відповідати вимогам та викликам часу і вже роблять це.

Як побудована робота із вихованцями, розповіла завідувач ясел-садка №135 «Лебідь» Ірина Кондратьева та вихователь-методист цього закладу Дар’я Корчинська.

– Саміт довгоочікуваний для нас. Тут будуть проводитися дуже потрібні нам майстер-класи. Зараз в кожному закладі впроваджується якась інновація, яку треба розповсюджувати і ділитися досвідом. Нам теж є чим поділитися із колегами, – каже Ірина Кондратьева.

  • Садочок у нас маленький, всього 6 груп.

Але і в нас теж є «родзинки». Хай вони невеличкі, але вони наші, – доповнює її Дар,я Корчинська. – Зокрема, ми зробили в кожній групі екологічний музей, експонати якого розповідають про природні ресурси, які є у нашому місті, в нашій країні.

– Починалося все з того, що ми запропонували кожній групі зробити на вибір міні-музеї рослин, мушель, каміння. Ми навіть не очікували, як це зацікавить не лише дітей, але й батьків. З великим ентузіазмом вони приносять нові експонати, які ми підписуємо, зберігаємо і показуємо всім бажаючим.

Зараз ми також задумали створення міні-музеїв національно-патріотичного виховання. Вже почали збирати ляльки-мотанки та  інші українські іграшки, – розповіла Ірина Кондратьева.