Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олексій Гавріков, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Ігор Хмура. Депутати обговорили низку питань, винесених на майбутню сесію, та питання сьогодення міста.
У зв’язку з уточненням цифр міського бюджету депутати затвердили низку змін до фінансування місцевих програм, усі вони скореговані у бік збільшення. Під час обговорення природоохоронних програм голова комісії Геннадій Рекалов зазначив, що вони мають бути більш жорсткими до підприємств:
– Викиди відчутно на всій території міста. У вихідні дні просто нічим дихати.
Також депутати звернулися до питання утилізації технічного брухту. Депутат Наталія Деркач зазначила:
– У місті необхідні пункти прийому побутової техніки, що відслужила свій строк, батарейок, акумуляторів. Навіть ртутні лампи, утилізацію яких нібито відпрацьовано, багато хто не знає, куди здавати. Також і підприємства мають свої відходи утилізовувати, а не скидати невідомо де, інколи порушуючи природоохоронне законодавство.
Депутати обговорили підсумки конкурсу на пам’ятник колишньому міському голові Олександрові Поляку. Більшість висловилася за те, щоб грошову винагороду отримав лише переможець останнього туру конкурсу, а не всі його учасники.
Також депутати знов повернулися до проблеми недобудов та огороджених ділянок, на яких не ведуться ніякі роботи. Депутати вважають, що кожна ділянка, кожна новобудова мають бути з відповідним банером – хто орендує ділянку, що на ній буде зведено (проект), хто проводить роботу. Мають бути й координати цих організацій.
Заступник міського голови Юрій Kaптюх розповів депутатам про проект перейменування частини проспекту Маяковського (від вул. Перемоги до каскаду фонтанів “Райдуга”) на вулицю Вознесенівську – на честь села Вознесенівка, яке колись там було. Оскільки перейменування не торкнеться житлових будинків, ця процедура не створить проблем для пересічних городян.
Депутат Геннадій Рекалов у якості довгострокових планів запропонував замовити відповідним вітчизняним спеціалістам розробку бізнес-плану розвитку міста (таку розробку здійснив, наприклад, Енергодар). Тоді буде ясно, куди може реально розвиватися наше місто, яке місце посядуть промислові перспективи, яке – туристичні тощо.