У Кривому Розі пройшов зимовий чемпіонат України з плавання серед ветеранів. Участь у змаганнях взяли 184 спортсмени з 19 клубів та областей. У ході чемпіонату України ветерани оновили 52 рекорди держави, дев’ять із них – представники запорізького СК “Мотор-Зеніт”. Усього ж наші майстри плавання привезли додому більше півсотні нагород, більшість із яких записали на свій рахунок представниці прекрасної статі. Олена Мяснянкіна (вік. категорія 60–64 р.) виграла дистанції 400 м і 200 м комплексним плаванням. Світлана Карпенко (75–79 р.) побила національні рекорди на дистанціях 50 м, 200 м, 400 м вільним стилем. Лариса Бєлова (45–49 р.) з новим рекордом України виграла заплив на 200 м вільним стилем і була кращою на 50-метрівці батерфляєм.
Двічі відзначилися чоловіки. Володимир Максименко (70–74 р.) з рекордом України виграв заплив на 50 м вільним стилем і був першим у запливах на 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм. Олександр Переверзєв (60–64 р.) встановив новий рекорд України на дистанції 50 м вільним стилем і заробив ще два “золота” на 100-метрівці комплексом та 50-метрівці на спині.
І це далеко не повний перелік переможців та призерів. Більш детально ви можете познайомитися з їхніми здобутками вже найближчим часом. 6-8 квітня в Запоріжжі пройде Всеукраїнський ветеранський старт на Кубок СК “Мотор-Зеніт”.