“Войводіна” (Нові Сад, Сербія) – “Мотор-ЗНТУ-ЗАС” (Запоріжжя) – 19:35 (12:15) (перший матч – 30:26 на користь запоріжців).
Звістно, коли суперник обидві зустрічі проводить у гостях, то апріорі він не розраховує на загальну перемогу. Однак перевага в першій зустрічі далась запоріжцям не легко. Стрімкий початок другої зустрічі збентежив сербів. Не встигла стрілка годинника зробити повний оберт, як запоріжці вже двічі відзначилися у воротах “Войводіни”. І надалі ініціативою володіли виключно “моторобудівники”. А після перерви запоріжці остаточно взяли ситуацію під контроль. До речі, другу половину останнього тайму обидва наставники вже використали з прицілом на майбутні поєдинки, випустивши на майданчик другі склади. У “МЗЗ” вдало увійшли до гри Любченко і Шевченко, відзначившись у рамці воріт “Войводіни” по 4 рази.
Таким чином, “Мотор-ЗНТУ-ЗАС”, маючи сумарний баланс “+20” за підсумками двох зустрічей, виходить у наступний раунд розіграшу Кубка володарів кубків.