У “Металурга” – новий президент і головний тренер
10 липня колективу футбольного клубу був представлений новий керівник. Рішенням засновників ФК “Металург” (Запоріжжя) президентом клубу призначений Віталій Анатолійович Гончаров. Раніше він успішно трудився на різних посадах у структурі металургійного комбінату “Запоріжсталь”. Має великий досвід керівної роботи. Першою офіційною заявою Гончарова на новій посаді стало представлення нового тренера команди. Керувати першою командою клубу в новому сезоні в якості виконуючого обов’язки головного тренера буде Анатолій Бузник, під керівництвом якого “Металург” проводив підготовку до нового сезону. Допомагатимуть йому Віктор Догадайло та Сергій Краковський.

Триатлон
Наша триатлоністка – друга в Україні
У Комсомольську (Луганська область) пройшов чемпіонат України з триатлону серед юнаків та дівчат. Успішно виступила на змаганнях вихованка запорізької ШВСМ (школи вищої спортивної майстерності) Анастасія Давиденко. На суперспрінтерській дистанції (30 км плавання, 8 км велогонка, 2 км біг) дівчина показала другий результат, заробивши срібну медаль.
У ці дні вступить у боротьбу за медалі, правда, вже міжнародного класу, ще один вихованець ШВСМ – Сергій Курочкін. Переможець двох останніх етапів Кубка України буде боротися за нагороди на олімпійській дистанції (1,5 км плавання, 40 км велосипед, 10 км біг) етапу Кубка світу в Угорщині.

Гімнастика
“Перлини Чорного моря-2012” віддали запоріжанкам
Поблизу Феодосії пройшов міжнародний турнір з художньої гімнастики “Перлина Чорного моря-2012”. Участь у змаганнях брали юні грації (1997–2007 р.н.) з України, Росії та Молдови. Успішно виступили гімнастки із Запоріжжя і Мелітополя. Чемпіонками у своїх вікових категоріях і розрядах стали запоріжанки Неоніла Дербеньова, Аделіна Кравець, Саша Савченко, Каміла Гречка, Поліна Пересада, Ліля Павлятенко, Кароліна Двіняніна і Ліза Шерстньова.
Другі місця завоювали Мілена Павловська, Маша Салюк і Настя Сухова. Третіми стали Рита Малих і Саміра Гавріпова.
У мелітопольських грацій – одна золота медаль, її заробила в змаганнях дівчат 1997 р.н. Катя Божук.