Волейбол
“Орбіта” вилетіла з Кубка
В Євпаторії та Ковелі дев’ять жіночих команд-учасниць боролися за право потрапити до фіналу Кубка України. Запорізька “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” проводила свої зустрічі в Ковелі, де конкуренцію їй склали “Континіум-Волинь-Університет” (Луцьк), “Сєвєродончанка” (Сєвєродонецьк), “Кряж-медуніверситет” (Вінниця) та “Континіум-Ковель” (Ковель).
Підопічні Ігоря Філіштінського здобули перемоги над вінничанками – 3:0 (26:12, 25:19, 25:17) і господинями майданчика – волейболістками Ковеля – 3:1 (25:21, 17:25, 25:15, 25:18). А ось дати бій лідерам суперліги запоріжанки не змогли, поступившись спочатку “Континіум-Волинь-Університету” 1:3 (25:23, 20:25, 18:25, 10:25), а потім і “Сєвєродончанці” 0:3 (20:25, 11:25, 21:25). Отже, набравши 6 очок, “Орбіта-ЗТМК-ЗНУ” посіла третє місце у своїй групі, а за регламентом Кубка України у фінал виходять по дві команди з кожної групи, тобто “Сєвєродончанка”, яка виграла всі ігри першого туру, і “Континіум-Волинь-Університет”. З першої групи в фінал Кубка України пройшли южненський “Хімік” та “Керкінітіда” з Євпаторії.

Дзюдо
Бронзовий урожай на Закарпатті
Дев’ятий міжнародний “Кубок Закарпаття” з дзюдо зібрав в Ужгороді більше 300 спортсменів з дев’яти країн: Австрії, Білорусі, Угорщини, Росії, Словаччини, Словенії, Хорватії, Чехії та України. Упродовж двох днів за медалі боролися юнаки та дівчата 1997–99 р.н. Взяли участь і запоріжці, яким вдалося зібрати на татамі міжнародних змагань “бронзовий” урожай нагород. Третіми у своїх категоріях стали Віталій Шепель (73 кг), Олександр Литвинчук (81 кг), Анастасія Борисенко (63 кг) та Ганна Прийма (40 кг). П’яті місця посіли Тимур Янгалічев (90 кг) та Ірина Герасименко (48 кг).

Карате
Відкритий Кубок області
У легкоатлетичному манежі комбінату “Запоріжсталь” пройшов відкритий кубок Запорізької області з карате. За нагороди боролися спортсмени з шести міст: Бердянська, Києва, Харкова, Херсона, Запоріжжя та Мелітополя. Переможцями в категоріях серед дорослих стали Богдан Луцай і Оксана Мітус, серед юнаків – Артур Нікітін, Дмитро Юрко, Микита Карцевадзе, Людмила Сайкіна і Владислав Сидорчук. За підсумками Кубка області загальнокомандне перше місце посіла команда “Дарсан”.