У зимовий період міські служби Запоріжжя змогли виконати поставлені перед ними завдання. Це стосується прибирання снігу, обробки доріг та внутрішньоквартальних територій протиожеледними матеріалами. Підсумки роботи в зимовий період підбивали на оперативній нараді в міськраді.
“У складних погодних умовах у Запоріжжі були реалізовані всі заходи, що дозволили забезпечувати життєдіяльність міста”, – сказав міський голова Олександр Сін.
Усього в місті на збиранні снігу та обробці територій протиожеледними матеріалами було задіяно 3696 працівників та 246 одиниць техніки, у тому числі 79 одиниць техніки КП “ЕЛУАШ”. Було використано майже дев’ять тисяч тонн протиожеледних матеріалів. За зиму комунальне підприємство “ЕЛУАШ” вивезло 4344 тонни снігу та льоду. Житлові організації щодня на збирання та посипання прибудинкових територій виводили 1362 працівники та 30 одиниць техніки.
За дорученням міського голови Олександра Сіна запорізькі шляховики виконали посипання внутрішньоквартальних територій та доріг приватного сектора, використавши при цьому майже 1300 тонн спеціальних матеріалів. До речі, подібна практика була застосована в нашому місті вперше за багато років. “Це дозволило нам створити нормальні умови для пішоходів”, – відзначив мер міста.
Підбиваючи підсумки діяльності міського господарства в зимових умовах, Олександр Сін сказав:
– Хочу дати високу оцінку роботі комунального господарства в цей період. Ми змогли витримати всі випробування і нормально впоратися з поставленими завданнями. Зараз наша мета – на такому ж високому рівні попрацювати навесні.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua