За ініціативою обласної організації Національної Спілки журналістів 21 березня в кіноконцертній залі ім. О. Довженка відбувся благодійний концерт. Організатори заходу переслідували шляхетну мету: надання допомоги ветеранам-журналістам, журналістам-інвалідам та сім’ям, в яких журналісти пішли з життя.
Наталя Кузьменко, голова обласної організації Національної Спілки журналістів, зауважила, що для журналіста не існує обмежень у віці:
– До обласної організації НСЖУ входять понад 100 журналістів-ветеранів, серед яких є і ветерани Великої Вітчизняної війни. Більшість із них живе у скрутних умовах і потребує матеріальної підтримки та допомоги на лікування.
Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко та Запорізький міський голова Олександр Сін висловили спільну думку, що без засобів масової інформації світ неповноцінний, блідий, нецікавий. Очільники регіону зробили особисті внески в загальну скарбничку журналістського марафону, побажали майстрам слова бадьорості, здоров’я та наснаги.
Долучилися до торжества депутат обласної ради Сергій Кальцев та депутат міської ради Євген Карташов, головний лікар санепідемстанції області Анатолій Севальнєв, голова обласної організації ОСОУ Ігор Павлій та багато інших. Захід благословив архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука.
Для глядачів виступали Інна Гапон, Юрій Аврамець, Любов Камінська, Павло Донець та Людмила Поволоцька, співак і композитор Анатолій Сердюк, автор-виконавець Олександр Супрун. Порадували своїми виступами учні школи бойових мистецтв “Спас”, народний ансамбль “Гармонія”, дует “Чумацький шлях”, ансамбль запорізької міліції “Пернач”, у складі якого, до речі, співали і журналісти.
За попередніми підрахунками зібрано понад 30 тисяч гривень. Також голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко передав документи на телефон-факс для спілки журналістів.
Марина ГАЛИЧ, Ірина ЛАДАТКО, фото авторів