Керманич чоловічого вітчизняного гандболу запорізький «Мотор» в змаганнях серед світових лідерів, на жаль, зупинився ще на стадії 1/16 фіналу Ліги чемпіонів. В першій грі в Харкові наші в запеклій боротьбі здолали суперника, а от у грі-відповіді на виїзді датська команда «Ск’єрн» завдала удару у відповідь – 33:26 і «Мотор» сходить з дистанції.
Потрібно зазначити, що запоріжці в першому таймі досить вдало тримали паритет аж до 20 хвилини, відповідаючи голом на гол, а інколи навіть виходячи вперед, проте на перерву вони пішли вже з 5-очковим відставанням – 20:15. А для гандболу це вже забагато.
Та саме цікаве розпочалося вже з другої хвилини наступного тайму, коли Борис Пуховський заробив пенальті, який вдруге за гру довірили виконати Артему Козакевичу. М’яч Козакевича «зустрівся» з Іванішевічем, а воротарську лінію так і не перетнув. Наступна спроба «пробити» Іванішевича також не увінчалася успіхом – на цей раз у Айденаса Малашінскаса. Всього за другий тайм флагман українського гандболу витратив 8 спроб пенальті. Змінювалися виконавці, але не змінювався результат, все – даремно. Перехитрити сербського стража «Ск’єрну» не вдавалося і це, мабуть, остаточно зламало гравців. Тож голи переважно летіли в наші ворота – 25:21, 27:22, 29:23, 30:24. Скориставшися безліччю технічних огріхів суперника і блискучою грою свого воротаря, данці виграли – 33:26.