На жаль, без нагород повертається додому з Бірмінгема, де проходив чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, збірна України. Втім за обох представників Запорізької області, які захищали у Великобританії честь країни, не соромно.

Так, бігунка Анастасія Бризгіна у складі естафетного квартету 4х400 м зупинилася за крок від нагороди, посівши четверте місце. Відзначимо, що саме Анастасії наша команда завдячує виходом до фіналу – на стадії кваліфікацій запоріжанка бігла заключний етап і, обігнавши конкурентку із Польщі, зуміла вивести українок на друге місце(3.32,06 хв). Ще краще наші дівчата, а окрім Бризгіної в естафеті прийняли участь Тетяна Мельник, Катерина Климюк та Анна Рижикова, пробігли у фіналі. Результат 3.31,32 став кращим у національному сезоні, та п’ятим у загальному заліку. Згодом, через дискваліфікацію ямайської команди наш квартет піднявся на четверту сходинку.
Всі шанси поборотися за третю в своїй кар’єрі нагороду чемпіонату світу у приміщенні мав і багатоборець Олексій Касьянов. Після першого дня семиборства досвідчений атлет йшов на п’ятому місці, набравши 3378 очок. В бігу на 60 м запорожець показав п’ятий результат (6.95 сек), в секторі стрибків у довжину був третім (7 м 43 см), в штовханні ядра — восьмим, з кращим особистим результатом сезону (14 м 16 см), в секторі стрибків у висоту посів шосте місце, так саме з найкращим результатом сезону (2 м 02 см). Втім вже перший вид другого змагального дня став нещасливим для Касьянова – у бігу на 60 м з бар’єрами запоріжець перечепився через перешкоду та відчув спазм стегна, через що довелося припинити участь у світовій першості.