У Волгограді пройшов міжнародний легкоатлетичний турнір на “Кубок Губернатора”. Участь у змаганнях взяли перші номери збірної Росії, України, Азербайджану, Болгарії і навіть Ямайки – всього близько 200 легкоатлетів.
Запоріжанка Олеся Повх (представниця СК “Металург”) підтвердила титул чемпіонки Європи з бігу на 60 м. Результат 7.15 секунд не тільки приніс їй золото, але й став найкращим у Європі й третім у світовому топ-листі ІААФ.
Другою фінішувала на цій дистанції одноклубниця Повх – Марія Ремень. Срібна призерка минулорічного чемпіонату континенту показала результат 7.22 сек. Ще одне срібло Маша заробила на 200-метрівці, з показником 23.71 секунд, яка поступилася лише ямайській бігунці Патріссії Холл (23.60).