Одна з найстаріших військових частин № 3026 Внутрішніх військ МВС України відзначила свій 55-річний ювілей. Військовики частини несуть нелегку службу та виконують завдання з конвоювання і охорони засуджених на теренах Запорізького краю, невтомно й віддано служать Вітчизні, залишаються вірними військовій присязі, підтримують високу бойову готовність.
Урочистість пройшла в Запорізькому обласному театрі молоді. Ніхто не залишився без уваги. У залі зібралися люди, чия доля пов’язана з життям частини – від увінчаних нагородами ветеранів до молоді, що лише недавно одягла військову форму.
За підсумками року найкращі військовослужбовці та ветерани нагороджені ювілейними медалями “55 років військовій частині 3026 Внутрішніх військ МВС України”. Вручив відзнаки голова ветеранської організації полковник запасу О. Захаров (командував частиною 1990–1996 рр.). Також було вручено нагороди Запорізької облдержадміністрації, Запорізької облради, Запорізької міськради, головного управління МВС України в Запорізькій області.
І яке ж свято без дарунків: частина отримала цінний подарунок від генерального директора ВАТ “Мотор Січ”, Героя України, народного депутата України В. Богуслаєва. Слід зазначити, що частина постійно відчуває міцну підтримку від В’ячеслава Олександровича та очолюваного ним колективу.