Минулої п`ятниці у манежі комбінату “Запоріжсталь” стартував Кубок України з легкої атлетики в приміщеннях. Участь брали близько 600 легкоатлетів з усіх регіонів України. Перше і друге місце на 60-метрівці вже за традицією розіграли між собою заслужені майстри спорту Олеся Повх та Марія Ремень. Цього разу швидше на дві сотих секунди була Марія, вона заробила золото з результатом 7,17 сек. Ще однією медаллю в спринті порадував Віталій Головань, вихованець СК “Металург” на 60-метрівці став третім із показником 6,81 сек.
З тріумфом виграв Кубок країни з багатоборства представник СК “Металург” Олексій Касьянов. У всіх дисциплінах семиборства запоріжець показав кращий результат: біг на 1000 м – 2:45.44, стрибки в довжину – 7 м 62 см, стрибки у висоту – 2 м 05 см, біг на 60 м – 6.83 сек., штовхання ядра – 15 м 38 см, біг на 60 м з бар’єрами – 7.92 сек., стрибки з жердиною – 4 м 80 см. У сумі Олексій набрав 6237 очок. Цей результат не тільки приніс йому золото Кубка, але й дозволив очолити рейтинг світового сезону за версією IАAF.
Перемогу в секторі стрибків у висоту у жінок з результатом 1 м 89 см святкувала вихованка СК “Металург” Ірина Коваленко. У цій же дисципліні “бронзу” заробив ще один запоріжець Андрій Рубель, на жаль, повторити свій особистий рекорд (2 м 24 см), показаний тиждень тому на меморіалі Дем’янюка, Андрій не зумів. Його показник на Кубку країни – 2 м 20 см.
У бігу на 400 метрів другим, з результатом 49.13 сек., став запоріжець Олег Герман.