Гандбол.
Кубок ЕГФ
“Мотор” ледве здолав “Альплу”…
“Мотор” (Запоріжжя) – “Альпла” (Хард, Австрія) 27:26 (12:14, 15:12). Запоріжжя. ДС “ЗАС”. 900 глядачів.
“Мотор”: Сорокін, Кошовий, Калініченко, Беспалов, Кубатка, Мірзоєв (1), Афлітулін (3), Гурковський (4), Каманін (4), Куриленко (3), Жук (2), Семіков, Ревін, Цап, Бурка (8), Ляшенко (2).
7-метрові: 4/0.
Перший матч 3 кваліфікаційного раунду Кубка ЕГФ з австрійським чемпіоном зібрав повнісінький зал запоріжців. Ще б пак, вільних місць в Палаці спорту практично не залишилося вже за годину до початку гри.
Дебют зустрічі вніс якісь побоювання щодо настрою запорізьких спортсменів. Аж надто несміливо стартували господарі майданчика. Вони впустили головне, на чому акцентували увагу тренери напередодні матчу – швидкість переміщень і швидке повернення в захист. Саме в цьому компоненті гості виглядали явно краще, та й у захисті трудилися, особливо не церемонячись з суперником, і вже до середини першого тайму позначили свою перевагу в зустрічі.
У другому таймі запоріжці, звичайно, стрепенулися. Рятувати ситуацію був покликаний Сергій Бурка, і той не підвів. Раз за разом його гарматні постріли залишали не при справах Докніча, а захист “Альпли” лише розводив руками. Весь матч у складі “Мотора” провів і російський легіонер Сорокін.
Втім, перевага в один мяч дуже хитка, і все вирішиться через кілька днів на повторній зустрічі в Австрії.
…А “ZTR” провалився в Клайпеді
“Драгунас” (Клайпеда, Литва) – “ZTR” (Запоріжжя, Україна) – 27:22 (14:9). Кубок Виклику. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч.
“ZTR”: Комок, Крючков; Турченко (3), Ганчев (8), Карамишев (6), Константинов (2), Кривчиков (1), Пронін (1), Зотов (1), Ісанчук, Ковбарь, Кисіль, Звездов, Пєсков.
7-метрові: 2/2 – 2/2.
Запоріжці добре розпочали, повівши в рахунку 3:6 (тричі відзначився Максим Карамишев), проте спочатку дали суперникові вирівняти гру (6:6, 8:8), а під кінець тайму і взагалі дали йому змогу провести відрізок часу, який приніс результат 6:1 на користь господарів.
Першу половину другого тайму суперники грали на рівних. Перевага “Драгунаса” в 5–6 м’ячів зберігалася до середини тайму, а потім ще один провал у грі запорізької команди і розрив досяг десяти пунктів – 24:14. “ZTR” не змирився з таким станом речей і заграв більш активно в атаці. Поступово ігрова перевага перейшла до запорізької команди, але все, що вдалося встигнути, – лише скоротити відставання.