Підробіток може принести додатковий дохід, а може стати джерелом неприємностей та стресу

Щоб поєднати два види зайнятості з користю для гаманця та здоров’я, скористайтесь нашими порадами.

Плануйте навантаження

Виконувати професійні завдання в подвійному об’ємі – задання, з яким впорається не кожен. Потрібно поєднувати як мінімум два робочих графіка, стежити за дедлайнами і виконувати все в терміни. Допоможе в цьому фіксація робочих завдань, облік часу і запис чітких строків. Заведіть і для основної, і для додаткової роботи плани справ на день. Активно використовуйте ситуації вимушеного очікування та час, проведений у дорозі для підробітку.

Плануйте час

Чітко окреслюйте часові межі – розбивайте завдання на етапи, та складайте розклад. Планувати завдання на день можна як у звичайному блокноті, так і в корисних додатках для смартфонів. Якщо немає часу, або не зручно записувати – наговорюйте плани на диктофон. Такий спосіб заощадить час та не дасть вислизнути цікавим думкам.

Плануйте відпочинок

Щоб уникнути вигоряння, встановіть чіткі часові межі – скільки часу ви працюєте на кожній з робіт, а скільки піде на відпочинок. Наприклад встановіть для себе, що не працюєте після конкретної години, або проводите вихідні з родиною та друзями. Багато грошей це добре, але не варто забувати, що крім роботи є сім’я, друзі, хобі. Забронюйте серед повсякденних завдань час, який ви проведете за улюбленим заняттям, не вирішуючи робочі питання.

Ведіть здоровий спосіб життя

Найбільш простий спосіб підтримувати хороше самопочуття та працездатність – висипатися, робити зарядку, прогулюватися пішки, слідкувати за харчуванням.

Ставте цілі та досягайте їх

Пам’ятайте, заради чого ви вирішили вести дві роботи одночасно – це буде постійним мотиватором, щоб не закинути все напівдорозі. Фіксуйте успіхи, яких ви досягаєте завдяки додатковій трудовій зайнятості.

І пам’ятайте, що додатковий підробіток – ваш власний вибір, від якого ви можете відмовитись у будь-який момент, якщо почнете вважати його непотрібним.

Читайте також: Через що українці найчастіше нервували в 2019 році