У басейні “Славутич” завершився Кубок України зі стрибків у воду серед юніорів. Спортсмени Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Донецької та Київської областей змагалися за право потрапити до національної збірної для участі в юнацьких чемпіонатах Європи та світу (місце проведення – Австрія та Австралія, відповідно).
Чотири дні змагань у Запоріжжі принесли в скарбничку вихованців СДЮШОР “Мотор Січ” 10 медалей. Серед дівчат молодшої вікової категорії на трьохметровому трампліні “золото” та “срібло” розіграли запоріжанки Каріна Есаулова та Маргарита Джусова, відповідно. Вони ж відзначилися на вишці 10 м, пропустивши на перше місце одноклубницю Юлію Яковенко (Есаулова посіла друге місце, Джусова – третє). На трампліні 1 метр чемпіонкою стала Каріна Есаулова, а “бронзу” заробила Юлія Яковенко. До того ж, Каріна відзначилася у синхронних стрибках на трампліні 3 м в парі з Маргаритою Джусовою – дівчата заробили “бронзові” медалі.
У змаганнях молодших юнаків на вишці 10 м бронзову нагороду здобув Артем Компанієць. Серед юнаків старшої вікової групи на вишці 10 м чемпіоном став ще один “моторівець” – Андрій Долгов.
У командному заліку перше місце посів колектив із Луганської області, запоріжці стали другими, на третьому місці – стрибуни з Миколаєва.