Упевнена перемога в першому матчі 1/16 фіналу Кубка України на «Славутич-Арені» з різницею в шість голів, фактично, гарантувала запорізькому МФК Металург» вихід у наступний етап. Тому на матч-відповідь в місто Рубіжне Луганської області футболісти їхали з легким настроєм. А Володимир Шаповалов прогнозовано довірив місце в основному складі команди кільком гравцям найближчого резерву. Також дебютував новачок команди – 19-річний воротар Кирило Овсянник.
Господарі начебто забули про прикру поразку на «Славутич-Арені» і твердо вирішили реабілітуватися перед місцевим глядачем. Поки футболісти «Металурга» намагалися призвичаїтися до стану газону на стадіоні в Рубіжному, господарі хутко взялися за справу. Сергій Стебловський відкрив рахунок, вдало замкнувши навісну передачу з флангу. Майже 20 хвилин знадобилося «Металургу», щоб відповісти. Свій п’ятий гол у протистояннях з «Зорею» провів Дмитро Ліхобабенко. Гості знову віддали ініціативу рубіжненцям, і ті заробили пенальті. Проте, героєм епізоду став новачок «Металурга» Кирило Овсянник – воротар чітко відбив 11-метровий.
Але команда Олексія Городова виправила ситуацію в другому таймі. На 56-ій хвилині Сергій Стебловський оформив дубль, а на 81-ій Артем Шелестінській збільшив перевагу. Свіжа кров у вигляді замін від Володимира Шаповалова не принесла результат. Підсумок зустрічі – 3:1 на користь «Зорі». Господарі, на радість своїм уболівальникам, залишають Кубок України з високо піднятою головою, а «Металург» іде далі.

Його наступним суперником в 1/8 фіналу Кубка України серед аматорських команд стане клуб «Агробізнес TSK» з міста Ромни Сумської області. Першу зустріч наші грають на виїзді 4 жовтня. Гра-відповідь на «Славутич-Арені» відбудеться 11 жовтня.
Додамо, що на стадії 1/16 фіналу «Агробізнес» за сумою двох матчів переграв сільську команду «Олімпія», яка представляє селище Савинці Полтавської області – 4:3.

А от наші земляки з Приморського району «Таврія-Скіф», яка у першому матчі програла херсонському «Кристалу» вдома 1:3, а на виїзді розписала з опонентами нічию 1:1 (0:0) покидає Кубок. Голом у складі роздольців на 87-й хвилині відзначився колишній гравець Прем’єр-Лігового «Металурга» Дмитро Невмивака.