Баскетбол“Ферро” не здолав аутсайдера…“Дніпро” (Дніпропетровськ) – “Ферро-ЗНТУ” (Запоріжжя) 76:69 (16:14, 12:26, 24:16, 24:13).У першій чверті обидві команди не стільки грали, скільки розігрівалися, настільки прохолодно було в Палаці спорту “Метеор”. Та навіть програш цієї 10-хвилинки (14:16) ще не віщував запоріжцям кінцевої невдачі. Тим більше, що в наступному періоді гості, серед яких найактивнішим був Джеремі Шеппелл, здавалося, знайшли свою гру і пішли на велику перерву за переваги у 12 очок – 40:28.Однак третя і четверта 10-хвилинки виявилися провальними для “Ферро-ЗНТУ”. Позначилася погана реалізація атак запоріжцями, численні промахи в захисті, головне ж – гості суттєво програли підбирання м’яча – 27:39, що й зумовило їхню поразку та відкинуло на третє місце в турнірній таблиці.Гандбол…А у “Мотора” – зрада“Мотор” (Запоріжжя) – “ZTR” (Запоріжжя) – 25:27 (13:12).“Мотор”: Кошовий, Сорокін, П.Гурковський (6), Ляшенко, Е.Гурковський, Афлітулін (4), Ревін (2), Жук (1), Калиниченко (1), Кубатка, Куриленко (2), Семіков (1), Цап (2), Бурка (6).“ZTR”: Комок, Крючков, Турченко (1), Ганчев (2), Звездов, Фролов (1), Зотов (3), Константинов (1), Ісанчук, Карамишев (10), Кривчиков (1), Пєсков (1), Пронін (7).7-метрові: 4/3 – 4/4.Головне запорізьке дербі. “Мотор” в переповненому спорткомплексі приймав “ZTR”. Як і в першому колі, між цими командами перемогу святкував “ZTR”. Головний тренер ГК “Мотор” Микола Чигарьов вкрай незадоволений:– Сьогодні знову повністю провалилася права сторона. Можна сміливо виганяти з команди що Семікова, що Ляшенка. Семіков незрозуміло, що сьогодні робив на майданчику. Стрибав, скакав, тільки не грав у гандбол. У Семікова в активі за ГК “Мотор” на сьогодні тільки одна гра за весь час – це матч проти “Фленсбурга”. Вдумайтеся, одна гра. Про Ляшенка і говорити немає бажання. Абсолютно бездарні гравці! Їх тут тільки відгодовували, а за що – незрозуміло. Віддачі ніякої! Я розцінюю їх сьогоднішню роботу як боягузтво і зраду. У важку хвилину ця ситуація може знову повторитися в кубкових іграх…ПлаванняФролов невдало виступив на чемпіонаті світуУ Стамбулі пройшов 11-й чемпіонат світу з плавання на короткій воді. У складі національної збірної України боровся і вихованець СДЮШОР “Спартак-КПУ” Сергій Фролов. Проте на своїй коронній дистанції 1500 м вільним стилем Сергій став лише 17-м, на 200-метрівці вільним стилем – 27-м, а на 400-метрівці у нього 13-й результат.