Засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення проходило в стінах 1 дитячої лікарні. Голова комісії Валентина Лихачова показала своїм колегам Ірині Денщиковій, Андрію Кліцунову, Зінаїді Гальчинській, Наталії Завгородній, Костянтину Сіліну, Віктору Короленку, Олександру Валікову, Олексію Яценку лікарню, яку очолює вже 24 роки. 
Річ у тім, що комісія вирішила відвідати по черзі всі лікарні, на ремонт в яких цього року виділяються гроші з міського бюджету. Валентина Лихачова провела депутатів поверхами лікарні, розповідаючи, в якому році останній раз тут ремонтували. З’ясувалося, що капітальний ремонт у лікарні був аж в 1996 році. Після цього, кожен рік своїми силами робилися лише косметичні ремонти. Правда, минулого року на приведення до ладу одного із трьох поверхів, де розташовано інфекційно-боксове відділення для дітей віком від 1 місяця до 3 років, було виділено 280 тисяч гривень. Комісії показали, на що саме витрачено ці кошти і як, завдяки ремонту, змінилося на краще відділення.
Після цього депутатам показали протилежні «красоти». Особливо депутатів вразив своїм зубожілим виглядом головний вхід у лікарню та відділення для старших дітей.
Депутат Ірина Денщикова говорить: «Підлітки багато що розуміють, на відміну від малечі, а тому більше переймаються своєю хворобою і необхідністю перебування в лікарні. Отже, про їхній емоційний стан, який багато в чому залежить від комфортності умов лікування, треба потурбуватися в першу чергу. На мій погляд, старі кахлі на стінах палат і ліжка із залізними сітками аж ніяк не сприяють їхньому одужанню».
Депутати відзначили, що в лікарні все чистеньке й підмальоване, вікна заклеєно для захисту від морозу, на підвіконнях – квіти, але ремонт дитячій лікарні №1 дійсно потрібен.
«В цьому році лікарні із бюджету вже виділили 180 тисяч гривень на ремонт відділення дітей старшого віку та відділення патології новонароджених. При корегуванні бюджету, якщо буде можливість, нам пообіцяли додати ще 450 тисяч гривень», – уточнила головний лікар лікарні, депутат Валентина Лихачова.