Кременчук приймав 2-й тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Участь у змаганнях узяли 28 пар. У тому числі запорізька – Євген Журавель/Владислав Христов. А досвідчений місцевий волейболіст Микола Бабич виступав у парі із сумчанином Володимиром Кущем.

На шляху до фіналу п’ять перемог здобули Журавель/Христов. У битві за перше місце запорізькі хлопці красиво обійшли пару з Черкас Середа/Булатецький 2:0 (21:12, 26:24).

До речі, саме Журавель/Христов позбавили земляка Бабіча шансу поборотися за медалі. У підсумку пара Бабіч/Кущ посіла п’яте місце.

А тим часом запорізький пляжний дует Валентина Давідова та Євгенія Щипкова завершили виступ вже на чемпіонаті Європи, що проходив у Нідердандах. Нагадаємо, дівчата подолали груповий раунд, посівши друге місце, і вийшли до плей-офф.

Тут у напруженій боротьбі Валентина та Євгенія здолали польський дует Gruszczynska/Gromadowska 2-0 (21-16, 27-25) та пройшли до 1/8. На цій стадії суперником українок стала німецька пара Bieneck/Schneider. Попри всі старання, наші дівчата не зуміли перемогти досвідчених німкень і поступилися 0-2 (17-21, 19-21).

Таким чином Давідова/Щипкова припинили виступ на чемпіонаті Європи, посівши дев’яте місце рейтингу і поповнили свій залік на 300 очок.