«Політехнік» (Харків) – БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» 68:81 (12:23, 22:20, 14:24, 20:14)

БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG»: Рибалко (13+5 підбирань), Буренко (16), Камусакі (2), Конате (12+7 підбирань), Змитрович (8+5 підбирань), Кондраков (2), Буц (4), Саєнко (4), Овдеєнко (20).

Напередодні матчу харківський клуб отримав суттєве поповнення – американських легіонерів Майка Беста і Джареда Столікера. Правда, симпатії прихильників зміг завоювати тільки Майк, який зробив заявку на роль одного з лідерів у «гонці» снайперів чемпіонату.

Проте ініціативою заволоділи запоріжці, серед яких найбільш результативним був їх капітан Олександр Рибалко. Та в другій десятихвилинці господарі, завдяки точним кидкам Майка Беста, дещо охолодили запал запоріжців в атаці й не дозволили їм розвинути перевагу. І все ж на велику перерву команди пішли за рахунку 43:34 на користь БК «Запоріжжя-ZOG».

Після великої перерви особливих змін на майданчику так і не відбулося, і запоріжці отримали заслужену перемогу.