Геннадій Рекалов

21 березня у засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста Запорізької міської ради взяли участь депутати Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Багатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Михайло Молчанов та Ігор Хмура.
Як було озвучено раніше, напередодні поминальних днів у Запоріжжі планують здійснити комплекс заходів з прибирання міських кладовищ. Сьогодні на балансі СКП “Запорізька ритуальна служба” знаходяться 9 комунальних кладовищ загальною площею 280 га: Леваневське, Правобережне, Матвіївське, Капустяне, Південне, Хортицьке, Східне, Кушугумське, “Павло-Кічкас”. Депутати висловили пропозицію на одному з найближчих засідань заслухати звіт керівника СКП “Запорізька ритуальна служба” про підготовку кладовищ до поминальних днів, зокрема, заходи, які передбачено для наведення порядку на безгоспних кладовищах.
Також члени депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста поставили проблему попередження вандалізму і розкрадань на кладовищах. Було висловлено пропозицію про організацію охорони в нічний час. До таких робіт, на думку депутатів, могли б бути залучені громадські організації.
Своє наступне засідання депутати планують зробити виїзним. Вони мають намір ознайомитися з ситуацією з будівництва асфальтобетонного заводу. На думку депутатів, сьогодні це питання є актуальним у зв’язку з тим, що найближчим часом у Запоріжжі заплановано великий обсяг робіт з ремонту міських магістралей і внутрішньоквартальних доріг.

За матеріалами сайту www.meria.zp.ua