БК «ЗАПОРІЖЖЯ-ZOG» — «Хімік» (Южний) 79:86 (22:19, 14:25, 27:22, 16:20)
Запоріжжя. 3 березня. Палац спорту «ЗАБ».
Напередодні южненці за важких погодних умов не змогли доїхати навіть до Миколаєва, тож проводили свій перший матч за тиждень і, звичайно, виглядали свіжіше господарів, які, схоже, не оговталися від домашньої поразки від одеситів. Однак з 5-ї хвилини звітної гри домінували запоріжці, які вже доводили свою перевагу над «Хіміком» в нинішньому сезоні. Правда, відрив команди Валерія Плеханова в стартовій чверті не перевищував шести очок.
А в другій десятихвилинці гості довели, що саме вони є фаворитами матчу. Завдяки вдалій боротьбі за відскоки м’яча, де Антипов і Мальчевський перегравали своїх опонентів і зібрали удвох половину командних підбирань м’яча, на велику перерву гості пішли з 8-очковою перевагою – 44:36.
У третій чверті запоріжці ніби схаменулися, і завдяки активності, перш за все, Олексія Щепкіна, який додав 10 пунктів до власного доробку, зменшили відставання до мінімуму (63:64). На 32-й хвилині Анісімов, врешті-решт, встановив рівновагу (67:67), але, за великим рахунком, це був останній успіх господарів. Южненці, серед яких ефективними діями відзначалися американський легіонер Колтер Деррік і Сергій Павлов, впевнено контролювали хід поєдинку і довели його до бажаної перемоги, взявши, таким чином, реванш за січневу домашню поразку.
А запорізьким баскетболістам нічого іншого не залишається, як, проаналізувавши причини останніх невдач, посилено готуватися до наступних матчів: 23 березня в Харкові їм буде протистояти сусід по турнірній таблиці – «Авантаж-Політехнік», а 25 березня в Дніпрі – одноосібний лідер.Козачка
Безпрограшна серія «Козачки» триває
У поточному турі чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги запорізька «Козачка-КПУ» на виїзді зустрічалася з аутсайдером групи – командою «Дружковчанка» з Дружківки (Донецької області). Ніякої інтриги в цих іграх не було. Обидва матчі господарки майданчика програли з розгромним рахунком – 24:118 (4:35, 10:29, 5:32, 5:22) і 44:109 (8:34, 17:17, 8:28, 11:30) .
Таким чином, безпрограшна серія «Козачки» досягла 18 матчів. Попереду у команди ще три тури групового етапу чемпіонату, потім підопічних Олени і Андрія Жержерунова чекають матчі плей-офф. Найближчі матчі заплановані на 10-11 березня. Запоріжанки вдома прийматимуть БК «Полтава».