Футбол
“Кронос-Логістікс” – чемпіон!
У Запоріжжі завершився чемпіонат міста серед аматорів, де брали участь 23 команди. Для зручності їх було розбито на 2 підгрупи (по 11 та 12 команд). За підсумками основну частину змагань виграли колективи “Кронос-Логістікс” та “Епіцентр”. Жереб розвів ці команди аж до фіналу, до якого вони пройшли крізь чвертьфінал та півфінал. А це, вибачайте, по 28 зустрічей – більше, ніж у чемпіонаті України з футболу! Так що це був справжній чемпіонат Запоріжжя.
Фінальна зустріч “Кронос-Логістікса” проти “Епіцентру” складалася з 2-х матчів: в першому виграв “Кронос-Логістікс” (3:2), у другому, незважаючи на фантастичний гол Івана Прянікова, відомого в місті майстра удару “ножицями”, все ж на останніх секундах зустрічі, підсилений гравцями “Прем’єр-ліги”, переміг “Епіцентр” – 2:3. Тому доля кубка вирішувалася в серії пенальті, яку вдало розпочав гравець “Кронос-Логістікс” Костянтин Ремша, а їх воротар Євген Каріка виграв серію в “суху” – 0:3 та приніс своїй команді перемогу в досить рівній, безкомпромісній зустрічі.
Слід додати, що Палац спорту “Запоріжалюмінбуд”, де проходили фінальні ігри, відвідали численні вболівальники футболу, які, стоячи, оплесками і вигуками вітали переможців чемпіонату – команду “Кронос-Логістікс” під час кола пошани.
Склад переможців: головний тренер – Євген Манько, капітан команди (кращий захисник) – Дмитро Єсаулов, кращий воротар – Євген Каріка, кращий бомбардир – Сергій Руденко, кращий плеймейкер – Павло Просвєтов, кращий нападник – Олександр Кравець, а також: Віталій Вощанський, Артур Довженко, Іван Пряніков та Костянтин Ремша.

Волейбол
Перемагає Сергій Попов
У місті Саки пройшов другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу. За відсутності лідерів національної першості, запорізької пари Микола Бабич/Олександр Йошер, перемогу в змаганнях чоловіків здобули чемпіони світу та Європи серед молоді – запоріжець Сергій Попов і сумчанин Валерій Самодай. На четвертому місці зупинилися вихованці запорізької ШВСМ Ярослав Гордєєв і Владислав Ємельянчик. Дев’ятими стали Кирило Павлов і Гліб Міхєєв, які представляють “Спартак”. У змаганнях жінок сьому позицію зайняли вихованки ОДЮСШ Поліна Кравченко/Людмила Лапікова, 17-ми стали Марина Попель та Ольга Шматко (ОДЮСШ).