Легка атлетика
Ремінь – 13-та в Європі
Європейська асоціація легкої атлетики провела конкурс на звання кращого атлета року за підсумками сезону 2012. Списки кандидатів були сформовані на основі виступу спортсменів на ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні, чемпіонаті Європи в Гельсінкі, чемпіонаті світу в приміщенні у Стамбулі, етапах “Діамантової ліги” та інших міжнародних змаганнях. А переможців шляхом голосування визначала громадськість, засоби масової інформації, представники федерацій легкої атлетики континенту і експерти.
Чемпіонка континенту у бігу на 200 м, бронзова призерка Олімпійських ігор в естафеті 4х100 м вихованка СК “Металург” Марія Ремінь за підсумками голосування посіла 13 місце в Європі. Кращою стала британська багатоборка Джесіка Енніс, друге місце – у російської стрибунки у висоту Ганни Чічерової, третє – у чеської метальниці списа Барбари Шпотакової.
Баскетбол
Стартує чемпіонат Запоріжжя
У понеділок у Запоріжжі в 22 раз стартує відкритий чемпіонат міста з баскетболу серед чоловічих команд. За традицією участь у змаганнях можуть брати всі бажаючі, тому за медалі міської першості нарівні з командами спеціалізованих спортивних шкіл борються колективи вишів та аматори. Саме це і додає інтересу до змагань. Адже аматори запросто можуть зіграти з дублерами “Ферро” або з КПУ, який успішно представляє місто в українській першій лізі. До речі, саме ці дві команди в останні кілька років зустрічаються у фіналі міської першості.
На жаль, кількість учасників міської баскетбольної першості з року в рік не збільшується. Якщо в минулому чемпіонаті за медалі змагалися 13 команд, то в цьому сезоні лише 11. Склад учасників змагань: КПУ, ЗНТУ-ДЮСШ-12, ЗНУ, ДЮСШ-12, ЗМК-ЗДІА, “Дніпроенерго”, “Графіті”, “Трудові резерви”, Енергодар, ЮПК (в минулому сезоні – БК “Запоріжжя”), МДПУ (у минулому сезоні – Мелітополь).
Урочисте відкриття 22 чемпіонату міста відбудеться 22 жовтня в спорткомплексі ЗНУ, початок о 17.30.
ТрИатлон
Запоріжці потрапили в десятку
Підходить до кінця сезон триатлону в Україні. Одним із завершальних стартів стала першість України з дуатлону, яка пройшла в місті Вишгород Київської області. Дуатлон – різновид триатлону, який проходить за схемою біг-велогонка-біг. У Вишгороді спортсмени долали дистанції у 5 км – 20 км – 2,5 км.
Вдалося потрапити в першу десятку кращих спортсменів країни і двом запоріжцям. Юлія Ніконенко, яка представляє ФСТ “Колос” та ШВСМ, посіла п’яте місце в змаганнях жінок, а Ігор Доненко (“Динамо”-ШВСМ) став шостим у змаганнях юнаків 1996–1995 р.н.